Вебінар «Усе про НМТ-2024: дорожня карта для учнів і їхніх батьків»
Секрети та інсайди НМТ-2024

Зареєструватися
Трансляція відбулась
24 жовтня 2023
Немченко Віктор

керівник напрямку «Курси для учнів» Освітнього проекту «На Урок»; організував близько 700 вебінарів для вчителів України; є автором понад 50 виступів на вебінарах та онлайн-конференціях.

БОНУСИ! Ми підготували одразу 8 корисних матеріалів. Заповніть цю анкету, щоб забрати їх: https://naurok.ua/g/lqt2zСкачати презентацію вебінару→

Яким буде НМТ-2024? Які предмети обов'язкові, а які – можна обирати самостійно (і навіщо їх обирати)? Чи будуть бюджетні місця у 2024 році? Що таке коефіцієнти предметів та як вони впливають на вступ? Як проходять тестування та вступна кампанія в умовах воєнного стану?

 


Автор вебінару
– Віктор Немченко, керівник напрямку «Онлайн-навчання для школярів», підготував для вас купу цікавинок і лайфхаків. Він сам склав ЗНО з історії України на 199 балів, тож знає все не тільки про ефективне викладання, а й про самоорганізацію і тайм-менеджмент з позиції учня.

Запишись на курс уже сьогодні!

Курс, на якому ти навчишся розв’язувати завдання формату НМТ, опануєш правила та норми української мови, а ще повториш програму з української літератури.