«Наука – це цікаво!»
Вебінар для учнів 7-11 класу та батьків

Зареєструватися
Трансляція відбулась
4 березня 2019
Мінакова Ксенія

к.ф.-м.н., співзасновник та координатор науково-популярних освітніх проектів: «Канікули з Політехом», «Суботи з Політехом», «Science is fun!», «Вулична Фізика», «Дивовижна фізика»

Про вебінар

Багато що у цьому світі невизначене? Саме ця невизначеність робить його красивим. Потрібні час і енергія, щоб помітити цю красу. Але щойно ви побачите її, неодмінно закохаєтеся в науку, яка відкриває широкі можливості для вивчення і дослідження навколишнього світу.

Наш вебінар буде присвячений  всеукраїнському конкурсу «Наука – це цікаво!».  Ми розкажемо про те, якими будуть завдання, а також надамо стислу інформацію, яка допоможе правильно відповісти на запитання конкурсу.

План вебінару

 1. Чому така тема конкурсу...
  Чому? - Це запитання доставить вас туди, куди ви хочете. Чому щось відбувається? Чому світ обертається навколо Сонця? Чому крихітні нейтрино біжать зі швидкістю світла і кидають виклик смерті?
  Ми ставимо запитання і шукаємо відповіді. Саме це і рухає науку. Всі ми експортовані в цей світ, де все більше речей вже не є не є загадками, але нові загадки з'являються кожного дня і їх кількість збільшується в геометричній прогресії.
 2. Про що будемо говорити…
  Про всесвітньо відомі (7-9 класи) та нові (10-11 класи) відкриття і досягнення у світовій науці, про науковий прогрес та про те, як наука завжди змінювала життя людства та ще багато чого здатна змінити у світі. Ви  матимете змогу дізнатися багато нового про світові досягнення минулого тисячоліття та про найнеймовірніші досягнення 2018 року.
 3. Для чого все це...
  Чим більше часу ви витрачаєте, формулюючи запитання і відповіді на них, тим більше ви виявляєте те, що поєднує невидимі точки науки. Через деякий час ви зрозумієте, що накопичили величезну кількість знань у різних наукових сферах, таких як астрономія, математика, механіка, хімія, фізика, біологія.

Діліться своїми знаннями з однолітками й навіть дорослими і дивіться, як світяться від подиву очі в тих, хто вас слухає. Цікавість - універсальна риса. Ви отримаєте цю радість, яку часто неможливо пояснити, але вона переповнює науковців, сповнюю їх відчуттям, що вони знайшли своє місце в світі та покликання.

Для пізнання і вдосконалення не існує обмежень часу та віку.