Онлайн-курси для учнів початкової школи

На наших онлайн-курсах учні початкової школи поглиблюють свої знання з англійської, математики та української мови, розвивають логічне та критичне мислення.

На кожному занятті ми використовуємо ігрові вправи та цікаві завдання, що перетворюють навчання на захопливу розвагу.

додаткові заняття з предметів початкової школи

Як відбувається навчання

Відеоуроки для початкової школи онлайн
Активна взаємодія під час уроку
Запис уроків та доступ до них
Гейміфікація процесу навчання

Інтерактивні домашні завдання
Додаткові матеріали до кожного уроку
Шкала ефективності навчання
Відкритий рейтинг учнів курсу

Дізнатися більше про онлайн-курси для учнів початкової школи

У якому класі дитина?
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Який предмет цікавить?
Українська мова
Математика
Англійська мова
Ваші контактні дані

від 60 ₴ ∕ година
Дешевше та ефективніше за уроки з репетитором

Навчаємо, граючи!

Викладачі онлайн-курсів успішно пройшли сертифікацію для вчителів початкової школи «НУШ», постійно вдосконалюють методики та прийоми навчання. На їх уроках завжди цікаво, а учні, окрім вивчення обраного предмета, завжди дізнаються багато нового про навколишній світ.
Михайлик Маргарита

Вчитель початкових класів, стаж роботи – 10 років

Іванова Інна

Вчитель початкових класів, стаж роботи — 35 роки.

Особистий куратор, закріплений за кожним учнем

  • Допомагає не пропустити важливі заняття
  • Контролює виконання домашніх завдань
  • Консультує учнів, які зіштовхнулися з труднощами під час навчання
  • Робить ваше навчання зручним та ефективним

Навчатися онлайн — зручно!

Навчаємо без стресу
Не витрачайте час на дорогу

Відвідуйте онлайн-трансляції, або ж переглядайте записи уроків, коли вам заманеться

Батьки хвилюються менше

Жодних вечірніх повернень після відвідування репетитора

Створюємо комфорт
Залишайтеся вдома

Уроки можна переглядати вдома, у зручній та затишній атмосфері

Про вас піклуватимуться

Менеджери «На Урок» готові надати вам будь-яку інформацію про навчання на онлайн-курсах

Заощаджуємо кошти
Жодне заняття не «згорить»

Якщо ви пропустили онлайн-трансляцію, ви завжди можете переглянути її повторно у запису

Гарантія повернення коштів

Якщо ви вирішите припинити навчання, ми повернемо вам кошти за невикористані уроки

Відгуки учнів та батьків про курси початкової школи «На Урок»

За відгуками наших учнів, онлайн-курси з англійської мови значно спростили для них опанування складних випадків граматики, допомогли розширити словниковий запас та покращити вимову.

Батьки наймолодших школярів часто відвідують онлайн-уроки рівня Beginner разом з дітлахами, адже ці заняття дійсно схожі на захопливу гру! Найстаршим школярам ми допомогли покращити знання з англійської та скласти ЗНО.

4 клас
Дякую за цікаві завдання і формат з різною тематичною інформацією, це допомагає дитині без нудьги проходити курс. Більшість знань вона отримала на курсі, трохи треба було їй допомогти зрозуміти деякі теми. Рада, що вас знайшла, для мене це велика допомога з основними предметами, бо навчаємося на екстернаті. Чекаємо на продовження!
4 клас
Дуже цікаві презентації до уроків, вчитель змістовно викладає матеріал, дитина чекає уроків. Побажання для нас: курси з логіки.
4 клас
Дуже гарний курс.
4 клас
Онлайн заняття дуже кориснi. Iз допомогою онлайн-курсу все для тебе стає зрозумiло.
4 клас
Дякую вам велике за допомогу дітям у цей нелегкий для нашої країни час. Я дуже рада, що моя дитина займається саме у вас. І ще дякую за персонал, який ви підбираєте для навчання дітей. Respekt!
4 клас
Дуже подобається, гарне закріплення знань.
4 клас
Дякую, дуже цікавий і корисний курс.
3 клас
Немаю ні зауважень до курсу, ні пропозиції. Мене все влаштовує.
3 клас
Цілком задоволені.
3 клас
Дуже сподобався курс. Суттєво допоміг зі шкільною програмою, оскільки син навчається онлайн, курс став суттєвим доповненням для закріплення матеріалу.
3 клас
Дякую за можливість краще засвоїти шкільну программу.
3 клас
Усім задоволені.
3 клас
Хочеться подякувати за змогу занять в такому форматі і в такий тяжкий час для нас усіх. Дуже подобається на курсі при проходженні матеріалу цікаві факти,історичні події тощо А також виховання в дітях патріотизму, а можливо це один із варіантів сприйняття дітей реаліям життя під час занять,бо ми батьки мабуть ще неготові дітям про це розповідать.
3 клас
Дуже сподобались. Цікаво, повчально, доступно. Із задоволенням порадимо знайомим.
3 клас
Чудове доповнення до уроків.
3 клас
Онлайн - курс Варварі сподобався, займалася із задоволенням. Дуже гарно, що Інна Богданівна розповідала багато корисної інформації про країни, тварини, рослини. Зауважень не має. Бажаємо онлайн-курсу успіхів.
2 клас
Дякую за цікавий і корисний курс! Окрема подяка вчителю за подачу матеріалу, позитив та доброзичливе відношення до учнів!
2 клас
Курс був цікавим і корисним для дитини. Зручний формат зайнять та домашніх завдань.
4 клас
3 клас
Дякую за суттєву допомогу в опануванні навчального матеріалу третього класу. Хоч дитина і не має можливості працювати безпосередньо онлайн, уроки в записі дають велику користь і зручність в плані можливості переривати перегляд за власним розсудом і можливості повторного перегляду деяких моментів. Саме для нас це виявилось дуже важливим. Дякую дуже.
4 клас
Дуже дякую Маргариті Михайлик за дуже цікаві уроки, за пояснення, за враження, цікаву інформацію.
4 клас
У мене приємні враження від онлайн-курсу. Він допомагає мені одержувати додаткову інформацію і стимулює дотримуватися режиму в навчанні. З повагою, Максим!
4 клас
Уроки цікаві, змістовні, завжди є якісь цікавинки. Бажаємо здоров'я, творчих успіхів і натхнення вчителю та всім причетним до створення такого класного проєкту:)
4 клас
Курс дає можливість навчатися вдома за шкільною програмою дитині, яка тимчасово не має можливості відвідувати учбовий заклад.
2 клас
Мені дуже подобається відвідувати курс «Букви в країні чисел»!!! Я дякую пані Інні за те, що вона проводить такі цікаві заняття для діток початкової школи!!! Мені цікаво, де Ви берете такі цікаві факти про Україну? З любов'ю, Софійка!
2 клас
Дитина сказала, що заняття сподобалося, було багато корисної інформації, подорожі та табличка множення)))
2 клас
Онлайн-курс дуже подобається дитині. Кожний урок чекає з нетерпінням.
4 клас
Голос вчительки дуже приємний, а ще вона доступно і зрозуміло пояснює теми.
4 клас
2 клас
Інна Богданівна завжди приділяє увагу кожному учню. Це так мотивує та заохочує. Дякуємо!
2 клас
Курсом надзвичайно задоволена, дуже подобаються пояснення вчителя, цікаво і весело на її уроках. Кожен урок очікую з нетерпінням та із задоволенням виконую домашні завдання.
3 клас
3 клас
Дякуємо за чудові, цікаві, змістовні уроки!
3 клас
Дякую Вам за роботу! Хочу відмітити, що під час кожного уроку, в процесі вивчання певної теми, завжди є цікавий матеріал, який корисно слухати не лише дитині, а й дорослому.
3 клас
Я хочу подякувати за проект в загалом, проект дає знання для тих хто їх потребує за доступну платню. В умовах тотальної безграмотності і невміння викладати матеріал в сучасних школах - ви найкращі з усього того, що я чула і бачила в навчальному процесі країни в якій я живу і яку я люблю. Успіхів.
3 клас
Рада, що маю можливість дати дитині додаткові знання і навички. Як показує досвід організації дистанційного навчання в умовах карантину, завдяки курсу донька легко орієнтується в навчальному матеріалі, вміло комунікує в онлайн середовищі, має сталий інтерес до виконання пропонованих завдань. Дякую за організацію, доступний виклад і цікавий контент.
4 клас
Моя дитина цілу годину активно працює: повторює, закріплює вивчений матеріал. Завдання на логічне мислення, увагу мотивують до праці. Андрійко із задоволенням біжить на онлайн-урок. Дякую Вам за додаткову можливість вивчити і закріпити знання.
4 клас
Хороша подача матеріалу, актуальні теми, сину цікаво. Розглядаємо цей курс як додаткове джерело знань. Зазвичай Олексій самостійно робить завдання і слухає курс. Напевне, судячи із його відповідей та виконаних завдань є розуміння на що йому потрібно більше звернути увагу. Було добре давати індивідуальний коментар із порадами, додатковими завданнями. Також, мене б зацікавили посібники робочі зошити до курсу.
4 клас
Маргарита Геннадіївна — дивовижна вчителька! Її уроки навіть я слухаю з цікавістю. Дуже багато цікавої інформації на кожному уроці, тому й моя Софія дивиться все уважно і намагається швидко виконувати усі вправи.
4 клас
Дуже подобаєть навчатися у групі Маргарити Геннадіївни. Мій Тимур дуже старанно ставиться до навчання, уважно дивиться онлайн-урок, намагається виконувати вправи на занятті швидко та без помилок. Йому дуже подобається, що викладач коментує його відповіді, може виправити помилку, чи допомогти, якщо хтось заплутався.
3 клас
Вдячна команді «На Урок» та викладачці Маргариті. Моя донька кожного разу отримує багато позитивних емоцій від заняття. На уроках розповідають багато цікавих фактів, щоб втримати увагу малечі, але найцінніше те, що викладач коментує роботу учнів, їх відповіді у чаті.
3 клас
Дуже подобається навчатися у Маргарити Геннадіївни. Завдяки її поясненням я навчилася розв'язувати задачі. А ще на кожному уроці я дізнаюся цікаві факти про довкілля. Навчатися тут цікавіше ніж у школі!
4 клас
Я в захваті від такого формату, так багато цікавої інформації, що навіть я дивлюся урок разом із Софією й дізнаюся щось нове.
4 клас
Записалися на курс із математики й не пожалкували! Трошки вагалися через те, що на пробному безкоштовному уроці було важко встигнути написати щось у чаті, бо було дуже багато дітей. Але на самому курсі все зовсім не так. Навчальні групи невеликі, і викладач приділяє час кожному учню. Тимур дуже сумлінно ставиться до навчання, намагається якомога швидше та без помилок виконувати завдання на уроці. Йому подобається, коли вчителька звертає увагу на нього.
4 клас
Матвій із задоволенням відвідує онлайн-уроки, активно пише в чаті, відповідає на запитання викладача. Йому подобається, я бачу його зацікавлення, і саме тому вдячна команді «На Урок»!
3 клас
Дуже цікавий курс та хороший викладач. Якщо Катерина щось не встигає, чи не розуміє, Маргарита Геннадіївна завжди реагує на запитання в чаті та додатково пояснює.
3 клас
Я задоволена, що записалися на цей курс. Математика в такому форматі і справді стає дивовижною. Син з із задоволенням відвідує кожне заняття, виконує вправи та домашні завдання.
3 клас
Раді, що потрапили на ваш курс! Кожен урок — це цікава розповідь про різноманітні явища, тому й завдання виконувати легко та цікаво. Дитина дуже радіє, коли вчитель коментує її відповідь.
3 клас
Дуже корисні та цікаві уроки. Спочатку мені було складнувато, я тепер я звикла, що на кожному занятті багато завдань, які потрібно виконувати. Мені подобається курс і моя викладачка Маргарита Геннадіївна.
3 клас
Дуже подобається курс з математики для 3 класу. Це щось неймовірне. Дивимося всією родиною й дізнаємося цікаві факти. Навіть за півтори години активної роботи на уроці мій Сергій не втрачає запалу та одразу після заняття виконує ще й домашнє завдання.
4 клас
Дуже сподобалася Тамара Микитівна — викладачка онлайн-курсу, бо доступно і цікаво все пояснила. Курс допоміг мені відновити знання і дізнатися нові варіанти розв'язання прикладів.Також мені дуже цікаво перевіряти власний рівень знань за допомогою домашніх завдань. Особливо запам'яталися питання, які змусили добряче задуматись.

Відповіді на часті запитання