Підготовка до ЗНО 2020 з математики

Онлайн-курс, на якому ви опануєте найскладніші теми курсів алгебри та геометрії, навчитеся розв'язувати завдання ЗНО з математики, дізнаєтеся найшвидші способи розв'язання та маленькі секрети, які дозволять заощадити час та отримати максимальний бал на іспиті. Наші учні перестають панікувати перед оцінюванням та отримують понад 180 балів!

підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання онлайн

Переваги онлайн-підготовки
до ЗНО з математики на сайті «На Урок»

Опануєш математику
Навчання на онлайн-курсі підготовки до ЗНО робить математику зрозумілішою, навіть для тих, хто у школі починав нервувати, ледве прочитавши умову задачі
Навчишся розв'язувати завдання усіх типів
На кожному уроці наша викладачка пропонує інтерактивні вправи та спільно з учнями опрацьовує тести ЗНО попередніх років
Вивчиш критерії оцінювання
Ми пояснюємо, як правильно розподілити свої сили на іспиті та отримати максимальний бал на ЗНО з математики
Навчишся уникати помилок при розв'язанні завдань 31-33
Ми приділяємо багато уваги завданням відкритої форми. Твою письмову роботу буде оцінювати та коментувати викладач курсу
Перестанеш боятися іспиту з математики
Ми даємо корисні поради та ділимося лайфхаками для успішного складання ЗНО
Вступиш до обраного ЗВО
Підготовчі курси до ЗНО з математики допомагають випускникам отримати високий бал на іспиті та вступити до бажаного ЗВО

Як відбувається підготовка до ЗНО з математики

Робота з викладачем на онлайн-відеоуроках
Взаємодія з викладачем у чаті
Записи відеоуроків у особистому кабінеті
Інтерактивні домашні завдання по ЗНО
Гейміфікація процесу підготовки до ЗНО з математики
Доповнення до кожного заняття

Програма онлайн-курсу підготовки
до ЗНО з математики 2020

Онлайн-курс підготовки до ЗНО з математики — можливість швидко навчитися розв'язувати завдання усіх блоків та дізнатися про іспит усе, що тебе цікавить.

  • Автор курсу врахувала можливі труднощі, які ускладнюють підготовку до ЗНО з математики. Вона не дозволить жодному з учнів пасивно спостерігати за роботою на уроці та зробить підготовку результативною!
  • Курс «На Урок» — онлайн-комплекс, що включає 4 змістовних модулі, які дозволяють протягом навчального року засвоїти усі теми, необхідні для складання ЗНО.
  • Кожне заняття — корисний практикум, присвячений роботі над опануванням одного з розділів шкільної програми. Учні засвоюють отримані знання, тренуючись розв'язувати завдання формату ЗНО.
  • Окремо і дуже докладно розглядаємо найскладніші завдання тестового зошита (31–33). Учні надсилають фотоскани своїх письмових робіт, які оцінює та коментує наш викладач.
Крачек Наталія

Викладач математики, стаж роботи – 12 років.
Знає про ЗНО з математики усе! Особистий результат на ЗНО-2020 — 200 балів!

Викладач, який допоможе тобі
отримати найвищий бал
на ЗНО з математики

Тебе навчатиме досвідчений викладач математики. Ти зрозумієш, що розв'язання задач — справжнє мистецтво, у якому важливо обрати правильний спосіб пошуку невідомого.

Забудьте репетиторів, YouTube-відео
та ненадійні підручники з підготовки до ЗНО з математики

Підготовка до ЗНО на онлайн-курсах

Ми розробили навчальний комплекс, що замінить вам репетитора, самостійну роботу з відеопосібниками на YouTube та підручниками. Ми використовуємо методичні матеріали, які довели свою ефективність та допомогли випускникам минулих років отримати понад 180 балів на ЗНО з математики!

Ось переваги підготовки до ЗНО на онлайн-курсі:

  1. Наша викладачка пояснює теорію просто та зрозуміло, на кожному занятті учні розв'язують тренувальні вправи та дізнаються корисні лайфхаки.
  2. Особистий куратор допоможе вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з навчанням на курсі, та слідкуватиме за вашими успіхами.
  3. Ваш особистий кабінет протягом року буде поповнюватися записами уроків та додатковими матеріалами.
  4. Домашні завдання допоможуть вам повторити вивчене та набути впевненості у власних силах.

Більше не потрібно самостійно штудіювати підручники та шукати репетитора! Ми пропонуємо ефективну підготовку у комфортних для вас умовах!

Цікаві факти про підготовку до ЗНО з математики

41 202 школяра
Обрали неефективний спосіб
підготовки до ЗНО та отримали
менше ніж 100 балів
64 880 випускників
Не змогли вступити
до бажаного ЗВО через
низький бал на іспиті
180 балів
Середній бал випускників
курсу підготовки до ЗНО
з математики від «На Урок»
6500+ завдань
Протягом навчального року
виконують учні онлайн-курсів
підготовки до ЗНО «На Урок»

Дізнатися більше про онлайн-курси
підготовки до ЗНО з математики

В якому класі ви навчаєтесь?
10 клас
11 клас
Ваші контактні дані

від 70 ₴ ∕ година
Дешевше та ефективніше за уроки з репетитором

Відгуки учасників курсів підготовки
до ЗНО з математики від «На Урок»

11 клас
ЗНО з математики 191 бал
11 клас
ЗНО з математики 200 балів
11 клас
Мені пощастило, що я знайшла курс підготовки до ЗНО з математики в онлайн-школі «На Урок». Дуже подобається те, що тут за досить короткий час я можу отримати багато корисної інформації. Наталія Олександрівна — це відповідальний, професійний вчитель, який ЗНАЄ математику. Рекомендую майбутньому абітурієнту пройти підготовку в онлайн-школі «На Урок», та отримати найвищі бали на ЗНО. З повагою й найкращими побажаннями!
11 клас
Сподобалося навчання на онлайн-курсі. Дуже приємно слухати вчителя, який цей курс пояснює, все чудово і я задоволений, спостерігав зміни в школі в плані оцінок та загального розуміння, оцінка курсу - 10/10. Рекомендував би спробувати такий формат підготовки до ЗНО з математики усім, хто хоче отримати високий бал.
10 клас
Подобається навчання на курсі. Дуже добре, що вчитель робить усе можливо, щоб кожен зрозумів матеріал. Додатково пояснює та відповідає на запитання. Також сподобалися домашні завдання і те, що одразу після виконання можна побачити правильні відповіді та розв'язання.
11 клас
10 клас
Сину курс подобається, хоче продовжити навчання й на наступних модулях. Сама я не слідкувала за його успіхом, але наскільки знаю, то він ставиться досить сумлінно. Переглядає заняття, виконує домашні завдання. На сайті є бали рейтингу, за якими можна оцінювати свій прогрес.
10 клас
Оплатив синові навчання на курсі, але, чесно кажучи не контролював його. Менеджер Ірина в телефонній розмові пояснила мені, що я можу слідкувати за тим, які теми вивчають на заняттях, які задачі розбирають та, як мій син виконує домашні завдання. Загалом такий формат навчання здається мені зручним та сучасним.
11 клас
Синові подобається, він дивиться заняття, говорить що їм задають домашні завдання, які теж оцінюються. Раніше не знала, що я теж можу контролювати його успіхи. В телефонній розмові менеджер курсу пояснила мені все. Тепер буду слідкувати за тим, як Владислав готується до ЗНО, які завдання виконує.
11 клас
Приємно здивована тому, як побудоване навчання. Сину подобаються курси «На уроку». Окрім підготовки до ЗНО з математики, також навчається на курсі ЗНО з англійської мови. Сподіваюся, що в кінці року побачимо результат такої підготовки у вигляді високих балів з обраних предметів.
11 клас
Подобається курс та те, як організоване навчання. Наталія Олександрівна зрозуміло все пояснює та готує цікаві домашні завдання, а найкорисніше для мене те, що я можу скачати всю інформацію за темою в одному документі. Так можна у зручний час перечитати щось, повторити чи доопрацювати тему. Ми розв'язуємо багато задач, але мені хочеться ще більше і щоб можна було пропонувати свої задачі. Буду продовжувати навчання на курсі й далі.
11 клас
Дуже зручний формат навчання. Мені подобається, як викладачка пояснює матеріал, але мабуть було б ще краще, якби довше розглядали кожну тему. Дякую Наталії Олександрівні за те, що допомагає готуватися до ЗНО з математики;)

Відповіді на часті запитання