Демонстраційний варіант НМТ з географії: назвіть «земну адресу» України

Ми впевнені, що ви без проблем впораєтеся із НМТ та станете студентами омріяних університетів. Але перед цим варто як слід потренуватися. І ви можете це зробити, адже Український центр оцінювання якості освіти вже виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з географії. Тож радимо не втрачати можливості перевірити, чи добре ви засвоїли матеріал шкільного курсу!

Аби всім було зручно працювати, передбачено два варіанти:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з географії ви знайдете за посиланням).

  Це найбільш комфортний варіант, якщо ви не хочете чи не можете довго працювати за компʼютером чи з іншими гаджетами, або якщо ваше інтернет-зʼєднання не може похвалитися швидкістю. Наприкінці документа із тестуванням є правильні відповіді, тож ви одразу дізнаєтеся, наскільки правильно відповіли.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  А це чудове рішення для тих, хто хоче потренуватися в наближених до реальності умовах. До того ж інтерфейс тестуваника зробили схожим на той, що буде на НМТ, тож ви вже точно знатимете, як правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: перш ніж почати, ви маєте зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест, на жаль, не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з географії?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і, якщо ви раніше нею не користувалися, то є ризик трохи заплутатися. Отже, для початку тренування ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів.
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Ви маєте можливість визначити саме ту комбінацію предметів, яка вам потрібна для вступу до університету, тож тренування дійсно буде схожим на реальне тестування. Також нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день. Для цього передбачено два етапи по 120 хвилин і перерву між ними у 20 хвилин. Але на цій платформі часових обмежень не існує, тож, якщо ви бажате максимально наблизити процес до реальності, то маєте встановити їх самостійно.

Під час демонстраційного тесту з географії ви зможете, самостійно вирішувати, в якій саме послідовності виконувати завдання, повертатися до раніше пройдених, змінювати відповіді тощо. Усе буде так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете переглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На нашому курсі ти підготуєшся до НМТ з англійської та зможеш приборкати своє хвилювання. Кожне заняття — багато практики, розв'язання завдань формату НМТ.

Шарамук Ольга

Викладач англійської мови, стаж роботи — 7 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо