Демонстраційний варіант НМТ з іспанської мови: ¿Cómo estás?

Якщо у ваших планах уьогоріч - стати студентами омріяних університетів, то для початку потрібно успішно скласти НМТ. Для цього варто не лише повторити теорію, а й приділити час практиці, тобто тренуванням. І ви дійсно можете повправлятися у виконанні завдань тестування, оскільки Український центр оцінювання якості освіти вже виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з іспанської мови. 

Аби всім було зручно працювати, передбачено два варіанти:

 • Предметні тести в pdf-файлах (тест з іспанської мови ви знайдете за посиланням).

  Це насамперед рішення для тих, хто наразі не має можливості чи бажання довго працювати за компʼютером, або переживає за швидкість свого інтернет-зʼєднання. Наприкінці документа із тестуванням є правильні відповіді, тож ви одразу дізнаєтеся, наскільки добре впоралися із завданнями.

 • Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  А це вже можливість для тих, хто має бажання потренуватися в максимально наближених до реальності умовах. До того ж інтерфейс тестуваника загалом відповідає тому, з яким ви матимете справу на НМТ. А це означає, що ви вже заздалегідь знатимете всі нюанси: як правильно позначати відповіді на запитання, як розвʼязувати завдань різних форм тощо.

Зверніть увагу: перш ніж почати, ви маєте зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест, на жаль, не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з іспанської мови?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і, якщо ви користуєтеся нею вперше, то є ризик трохи заплутатися. Отже, для початку тренування ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів.
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Ви маєте можливість визначити конкретну комбінацію предметів, яка вам потрібна для вступу до університету, тож тренування дійсно буде схожим на реальне тестування. Також нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день. Для цього передбачено два етапи по 120 хвилин і перерву між ними у 20 хвилин. Але на цій платформі часових обмежень не існує, тож, якщо ви бажате максимально наблизити процес до реальності, то маєте встановити їх самостійно.

Під час демонстраційного тесту з іспанської мови ви зможете, самостійно вирішувати, в якій саме послідовності виконувати завдання, повертатися до раніше пройдених, змінювати відповіді тощо. Усе буде так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете переглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Рекомендуємо