НМТ-2023: запрошення на тестування розміщено в персональних кабінетах

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, сьогодні, 26 травня, учасники основної сесій Національного мултипредметного тесту, зможуть побачити у своїх персональних кабінетах запрошення на тестування. Там зазначено місце проведення НМТ, а також дату та час, коли воно відбудеться.

З міркувань безпеки інформацію про те, де на території України відбудуться тестування, ніде не публікують. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань. Тож і вам не варто розповідати всюди про те, де та як відбуватиметься Національний мультитест.

Важливо: допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хвилин до старту НМТ і за 20 хвилин буде припинений, Тож варто добре розрахувати час та прокласти маршрути.

Якщо ви проходите НМТ за кордоном, то зверніть увагу на той факт, що в запрошеннях час зазначено за Києвом. 

НМТ за кордоном жодним чином не відрізнятиметься від НМТ в Україні. Тобто тестування проходитиме у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами.  
 

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Курс, на якому ти навчишся розв’язувати завдання формату НМТ, опануєш правила та норми української мови, а ще повториш програму з української літератури.

Антоніна Журбенко

Вчитель української мови, стаж роботи — 3 роки.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо