120 хвилин замість 90: тривалість НМТ збільшено

Сьогодні, 3 травня, міністр освіти і науки Україні Сергій Шкарлет повідомив, що тривалість Національного мультипредметного тесту буде збільшено! Тепер вона становитиме 120 хвилин (а не 90, як було спочатку). 

Нагадаємо, що 28 квітня було опубліковано демонстраційний онлайн-варіант НМТ, із яким мали можливість ознайомитися всі охочі. В результаті Український центр оцінювання якості освіти отримав численні відгуки від освітян та батьків випускників. Вони зазначали, що сам тест є змістовим, комплексним, неперевантаженим і може бути дієвим інструментом відбору вступників до закладів вищої освіти в складних воєнних умовах. Але, на жаль, 90 хвилин усе ж замало для того, аби виконати всі завдання.

Саме тому комісія УЦОЯО проаналізувала результати проходження випускниками онлайн-версії демонстраційного тесту. Аналіз підтвердив, що не всім учасникам вистачило 90 хвилин, щоб виконати останні завдання. Тож час на виконання завдань дійсно потрібно збільшити. 

Тож було ухвалено рішення про збільшення часу на виконання НМТ до 120 хвилин. 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На цьому курсі ти швидко запам'ятаєш усі ключові дати та події в історії України, підготуєшся до НМТ та навчишся уникати помилок при розв'язанні завдань.

Костик Світлана

Викладає історію, готує учнів до ЗНО/НМТ. Досвід викладання — 7 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо