Майже 400 тисяч майбутніх учасників НМТ отримали код для входу в е-кабінети

Український центр оцінювання якості освіти вже надіслав майже 400 тисяч смс-повідомлень потенційним учасникам національного мультитесту. У цих повідомленнях ви знайдете дані, необхідні для входу на свою Інформаційну сторінку. 

Не пропустіть та не видаляйте повідомлення! Вам необхідно обов’язково зберегти інформацію з повідомлення від користувача Centr_ZNО: без цих даних на Інформаційну сторінку ви не потрапите. 

Сподіваємося, ви серед тих, хто отримав повідомлення. Якщо ж цього не станеться до 11 травня, то з 12 до 18 травня у вас буде можливість зателефонувати на спеціально створену «гарячу лінію» і отримати відповідні дані.

Будьте уважними, адже отримана інформація необхідна для того, щоб дізнатися про дату й місце проходження тестувань, а також отримати свої результати.

 
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На цьому курсі ти швидко запам'ятаєш усі ключові дати та події в історії України, підготуєшся до ЗНО та навчишся уникати помилок при розв'язанні завдань.

Воронянська Наталія

Викладає курси підготовки до ЗНО з історії України при Полтавському університеті економіки і торгівлі. Cтаж роботи — 18 років

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо