Демонстраційний варіант НМТ з біології: що ми знаємо про життя

Плануєте цьогоріч стати студентами університетів? У таком випадку прийшов час активної фази підготовки до НМТ! І серед іншого вона включає в себе можливість перевірити свої знання в умовах, що максимально наближені до реальних. А можливо це стало завдяки тому, що Український центр оцінювання якості освіти виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з біології. Тож не втрачайте можливості перевірити, наскільки добре ви засвоїли навчальний матеріал.

Для вас передбачено два варіанти для зручної роботи:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з біології ви знайдете за посиланням).

  Це комфортний варіант для тих, хто з певних причин не має можливості сидіти довго за компʼютером, хто не хоче проходити тест зі смартфона, або для тих, у кого не надто швидкий інтернет. Наприкінці документа із тестуванням знаходяться правильні відповіді, тож ви зможете провести самоперевірку.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Такий варіант підійде тим, хто має бажання максимально точно відтворити атмосферу реального тестування. До того ж ви зможете заздалегідь ознайомитися з інтерфейсом онлайн-тестувальника, який зробили схожим на реальний, навчитися правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: перед стартом ви маєте зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест, на жаль, не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з біології?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і не надто проста для новеньких користувачів. Тож, для початку роботи ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів.
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Ви можете самостійно визначити саме ту комбінацію предметів, яка вам потрібна для вступу до університету, що насправді надзвичайно зручно, а потім перейти безпосередньо до тренувань. А для тих, хто прагне максимально наблизити процес до реальності, нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день. Для цього передбачено два етапи по 120 хвилин, а також 20-хвилинну перерву. Втім, на цій платформі часових обмежень не існує, тож, якщо захочете, встановіть їх для себе самостійно.

Під час демонстраційного тесту з біології ви зможете, враховуючи потреби, самостійно вирішувати, в якій послідовності розвʼязувати завдання, повертатися до раніше пройдених, змінювати відповіді тощо. Усе буде так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете проглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Готуйся до незалежного оцінювання на нашому курсі. Ми даємо лише найнеобхіднішу теорію та вчимо розв’язувати завдання НМТ усіх блоків!

Валерія Круглєня

Вчитель математики, стаж роботи — 5 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо