До уваги вступників: не забудьте надіслати документи для участі в НМТ

Як повідомляє Український центр оцінювання кості освіти, станом на 17 червня 2022 року вступники, використовуючи сервіс «Зареєструватися», сформували понад 12 тисяч реєєстраційних карток. Але лише 350 учасників надіслали реєстраційні документи до відповідного регіонального центру якості освіти. Звісно, цілком можливо, що ваші документи просто ще не дійшли до центру, але якщо ви забули їх надіслати - покваптеся.

Процедурою реєстрації передбачено:

  • створення реєстраційної картки;
  • заповнення тесту заяви про участь у тестуванні;
  • формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби);
  • надсилання документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо у вас наразі немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, то документи цілком можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні. У темі листа обов'язково зазначте своє прізвище, а також вкажіть, що це саме реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

ВАЖЛИВО: ті учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ у НМТ.

 
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Курс, на якому ти навчишся розв’язувати завдання формату НМТ, опануєш правила та норми української мови, а ще повториш програму з української літератури.

Антоніна Журбенко

Вчитель української мови, стаж роботи — 3 роки.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо