Стартує реєстрація на пробне ЗНО-2022

Сьогодні, 5 січня 2022 року, стартує реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 22 січня. Усі охочі можуть зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні дозволяє:

  • попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість пробного ЗНО буде різною в різних регіонах, але загалом становить від 213 до 309 грн. Звідки різниця? Усе просто: вона пов'язана із особливостями організації тестувань (вартість друку, доставки матеріалів, прогнозована кількість тестувань тощо). 

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких уже до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного тестування, а згодом – його результати.

Наразі вже відомі дати проведення пробного ЗНО:

  • 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Зверніть увагу: в день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест ЛИШЕ з одного навчального предмета.

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Для того, аби отримати результати пробного ЗНО, учасники мають занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» в такі терміни:

  • 19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;
  • 26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури з'являться на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Зверніть увагу: реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію. Також їх не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Рекомендуємо