Завершено реєстрацію на пробне ЗНО: які предмети найпопулярніші?

На пробне зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалася понад 131 осіб (остаточні цифри будуть відомі трохи пізніше, коли будуть опрацьовані всі плажеті). Такі дані розмістив Український центр оцінювання якості освіти. Загалом замовлено 196 833 тестувань. Непогано, чи не так?

Звісно, деякі предмети користуються більшою популярністю серед майбутніх випускників, ніж інші. Найчастіше школярі реєструвалися на пробне тестування з:

  • української мови і літератури – 69 726;
  • математики – 44 059;
  • англійської мови – 29 742;
  • української мови – 25 089.

Зверніть увагу: реєстрація вважається завершеною, коли на рахунки регіональних центрів надходить оплата за пробне ЗНО. Наведені цифри стосуються саме оплачених тестувань, загалом замовлень набагато більше.

А які ж предмети викликають найменший ажіотаж? Це:

  • німецька мова – 230;
  • французька мова – 65;
  • іспанська мова – 12.

Цікаво, що навіть зважаючи на можливість обирати, який саме тест складати – українську мову і літературу або просто українську мову, більшість обирає саме пеший варіант. Так само і з тестуванням із математики: вибір на користь пробного тесту математика (рівень стандарту) зробили лише 7 215 осіб. 

Для всіх зареєстрованих учасників запрошення для участі в пробному ЗНО буде розміщено до 10 березня в кабінеті учасника пробного ЗНО.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На цьому курсі ти швидко запам'ятаєш усі ключові дати та події в історії України, підготуєшся до НМТ та навчишся уникати помилок при розв'язанні завдань.

Костик Світлана

Викладає історію, готує учнів до ЗНО/НМТ. Досвід викладання — 7 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо