Демонстраційний тест НМТ з фізики: час для перевірки знань

Якщо ви плануєте обрати третім предметом для складання НМТ фізику, то вітаємо! Український центр оцінювання якості освіти опублікував демоверсію тесту. Тож можна просто зараз перевірити власні сили та або впевнитися, що все чудово, або з'ясувати, які прогалини у знаннях є.

Пройти тест НМТ з фізики можна за посиланням.

Перш ніж почнете працювати, зверніть увагу на те, що тест розміщено на сайті Львіського регіонального центру оцінювання якості освіти, це лише тренувальний варіант. А отже, інтерфейс тестувальника, з яким ви працюватимете зараз, трохи відрізнятиметься від того, який буде на реальому тестуванні. Але не варто зайвий раз хвилюватися, оскільки кількість завдань, їхні типи та сама структура тесту лишаться незмінними.

Для того, аби впоратися з усіма завданнями (а їх буде 20), у вас буде 60 хвилин.

І під час демонстраційної версії, і під час реального НМТ ви зможете:

  • визначати послідовність виконання завдань на власний розсуд;
  • повертатися до того чи іншого запитання, якщо виникає така потреба;
  • змінювати раніше вибрані варіанти відповідей.

Результат буде відомий одразу по завершенню тесту.

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Зверніть увагу: перед початком тесту УЦОЯО попросить вас дати відповіді на чотири короткі запитання. Не переймайтеся, адже ваші відповіді допоможуть Центру зібрати важливу статистику:

  1. Чи плануєте ви цього року вступати до закладу вищої освіти України?
  2. Укажіть, до якої з перелічених категорій ви належите (учні 8-10 класів, випускники ЗЗСО 2023 року, учні (слухачі) закладу професійної освіти, студенти І-ІІ курсів коледжу, випускники минулих років, освітяни, батьки).
  3. У якому регіоні ви здобували / здобули повну загальну середню освіту?
  4. Де ви зараз перебуваєте?

Ще один важливий момент: можливістю пройти демонстраціний тест з фізики, скоріше за все, захоче скористатися чимало випусників, тож сервіс може працювати не ідеально. Не переживайте, адже на реальному тестуванні такого не буде, оскільки організатори планують обмежити кількість одночасних користувачів. 

Якщо якісь обставини, наприклад, повільний інтернет, завадять вам відкрити онлайн-тестувальник, або ви не можете просто зараз працювати за комп'ютером упродовж 60 хвилин, то просто завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ з фізики на свій пристрій. Виконайте завдання, а потім звірте свої відповіді з правильними.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Рекомендуємо