Демонстраційний варіант НМТ з англійської мови: No worries!

Чи почали ви вже готуватися до НМТ? Навіть якщо раптом ні, то у вас є чудовий привід розпочати підготовку просто зараз! Адже Український центр оцінювання якості освіти виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з англійської мови. Тож не втрачайте можливості перевірити здобуті під час навчання знання.

Було передбачено два варіанти для зручної роботи:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з англійської мови ви знайдете за посиланням).

  Це дуже зручний варіант для тих, хто з певних причин не має можливості працювати довго за компʼютером, а також для тих, кому не дуже зручно працювати з різними гаджетами, або для тих, у кого не надто швидкий інтернет. Наприкінці документа із тестуванням ви знайдете правильні відповіді, тож матимете змогу одразу себе перевірити.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Такий варіант стане оптимальним для тих, хто має бажання максимально точно відтворити атмосферу реального тестування. До того ж ви отримаєте чудову можливість ознайомитися з інтерфейсом онлайн-тестувальника, що неймовірно корисно (його теж зробили наближеним до реального), навчитися правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: перш ніж почати, потрібно зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест, на жаль, не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з англійської мови?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і, якщо ви раніше ніколи нею не користувалися, то є ризик трохи заплутатися. Тож, для початку роботи ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів.
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Зручно, що ви можете вибрати ту комбінацію предметів, яка вам потрібна для вступу до університету, і перейти безпосередньо до тренувань. Аби процес був максимально наближеним до реальності, нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день. Для цього передбачено два етапи по 120 хвилин, а також перерва у 20 хвилин. Але на цій платформі часових обмежень не існує, тож вам варто встановити їх для себе самостійно.

Під час демонстраційного тесту з англійської мови ви зможете на власний розсуд вирішувати, в якій послідовності виконувати завдання, повертатися до раніше пройдених, змінювати відповіді тощо. Усе буде так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете проглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Готуйся до незалежного оцінювання на нашому курсі. Ми даємо лише найнеобхіднішу теорію та вчимо розв’язувати завдання НМТ усіх блоків!

Валерія Круглєня

Вчитель математики, стаж роботи — 5 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо