Демонстраційний варіант НМТ з української літератури: час перечитати класику

Ми впевнені, що ви, як сумлінні та відповідальні учні, вже почали активно готуватися до НМТ. І тепер ви нарешті маєте чудову можливість перевірити свої знання в наближених до реальності умовах. Адже Український центр оцінювання якості освіти виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з української літератури. Тож не втрачайте можливості перевірити здобуті під час навчання знання.

Для вас передбачено два варіанти для зручної роботи:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з української літератури ви знайдете за посиланням).

  Це комфортний варіант для тих, хто з певних причин не має можливості сидіти довго за компʼютером, а також для тих, кому не дуже зручно працювати з різними гаджетами, або для тих, у кого не надто швидкий інтернет. Наприкінці документа із тестуванням ви знайдете правильні відповіді, тож матимете змогу одразу себе перевірити.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Такий варіант стане оптимальним рішенням для тих, хто має бажання максимально точно відтворити атмосферу реального тестування. До того ж ви отримаєте чудову можливість ознайомитися з інтерфейсом онлайн-тестувальника, що неймовірно корисно (його теж зробили наближеним до реального), навчитися правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: перш ніж почати, ви маєте зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест, на жаль, не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з української літератури?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і, якщо ви раніше ніколи нею не користувалися, то є ризик трохи заплутатися. Тож, для початку роботи ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів.
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

У цьому випадку дуже зручно, що ви можете визначити саме ту комбінацію предметів, яка вам потрібна для вступу до університету, і перейти безпосередньо до тренувань. А для того, аби максимально наблизити процес до реальності, нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день. Для цього передбачено два етапи по 120 хвилин, а також перерву у 20 хвилин. Але на цій платформі часових обмежень не існує, тож, якщо захочете, встановіть їх для себе самостійно.

Під час демонстраційного тесту з української літератури ви зможете, враховуючи ситуацію, самостійно вирішувати, в якій послідовності виконувати завдання, повертатися до раніше пройдених, змінювати відповіді тощо. Усе буде так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете проглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Рекомендуємо