Демонстраційний варіант НМТ з історії України: пригадуємо основні дати

Упевнені, що ви вже активно готуєтеся до НМТ, аби точно вступити до омріяного університету. І тепер у вас є можливість підготуватися ще краще! Адже Український центр оцінювання якості освіти виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з історії України. Таким чином, ви просто зараз можете перевірити, наскільки добре засвоїли шкільну програму.

Передбачено два варіанти для зручної роботи:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з історії України ви знайдете за посиланням).

  Це дуже зручний варіант для тих, хто з певних причин не має можливості працювати довго за компʼютером, а також для тих, кому не дуже зручно працювати з різними гаджетами, або для тих, у кого не надто швидкий інтернет. Наприкінці документа із тестуванням ви знайдете правильні відповіді, тож матимете змогу одразу себе перевірити.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Такий варіант підходить тим, хто прагне якомога точніше відтворити атмосферу реального тестування. До того ж ви матимете можливість ознайомитися з інтерфейсом онлайн-тестувальника, що неймовірно корисно (його теж зробили максимально наближеним до реального), навчитися правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: для початку вам потрібно зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з історії України?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і, якщо ви ніколи нею не користувалися, можна трохи заплутатися. Тож, для початку роботи ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».
 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів. 

 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Отже, ви можете обрати саме ті предмети, які ви складатимете, і перейти безпосередньо до тренувань. Аби процес був максимально наближеним до реальності, то памʼятайте, що всі предметні тести складаються в один день: передбачено два етапи по 120 хвилин, а також перерву у 20 хвилин. Але на цій платформі часових обмежень немає, тож ви самостійно маєте їх встановити (або ні). 

Під час демонстраційного тесту з історії України, ви матимете можливість на власний розсуд визначати послідовність виконання завдань, повертатися до раніше пройденого завдання, змінювати відповіді тощо. Усе так, як і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи ви зможете проглянути та проаналізувати індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього перейдіть до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали, де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Курс, на якому ти навчишся розв’язувати завдання формату НМТ, опануєш правила та норми української мови, а ще повториш програму з української літератури.

Антоніна Журбенко

Вчитель української мови, стаж роботи — 3 роки.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо