Демонстраційний варіант НМТ з української мови: час пригадати правила

Чудова новина для всіх, хто прагне якомога краще підготуватися до НМТ! Український центр оцінювання якості освіти виклав демонстраційний варіант Національного мультитесту з української мови. А це означає, що ви просто зараз можете перевірити, наскільки добре опанували шкільну програму.

Для вас передбачено два варіанти для зручної роботи:

 1. Предметні тести в pdf-файлах (тест з української мови ви знайдете за посиланням).

  Це оптимальний варіант для тих, хто не може працювати довго за компʼютером, тих, кому не зручно працювати з різними гаджетами, або для тих, у кого не надто швидкий інтернет. Наприкінці тестування ви знайдете правильні відповіді, тож матимете змогу одразу себе перевірити.

 2. Тестування на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Такий варіант підходить для тих, хто прагне відтворити атмосферу реального тестування. До того ж ви матимете корисну можливість ознайомитися з інтерфейсом онлайн-тестувальника (його теж зробили максимально наближеним до реального), навчитися правильно позначати відповіді на запитання, потренуватися в розвʼязанні завдань різних форм.

Зверніть увагу: спочатку ви маєте зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Без облікового запису пройти тест не вдасться. 

Як пройти демотест НМТ з української мови?

Платформа, на якій розміщено тестувальник, велика і не завжди проста. Для початку роботи ви маєте:

 • Знайти розділ «Курси» (розташований на верхній робочій панелі сайту) та перейти у нього.
 • Обрати навчальний курс для 10-го або 11-го класу.
 • Відкрити вкладку «Демонстраційний варіант НМТ-2024».

 • Натиснути кнопку «Переглянути курс» - система відкриє безпосередньо перелік предметних тестів. 
 • Зареєструватися безпосередньо на курс. 

Таким чином, ви можете обрати саме ту комбінацію предметів, яка вам необхідна, і перейти до тренувань. Аби все було максимально наближено до реальності, то нагадаємо, що всі предметні тести складаються в один день, але у два етапи по 120 хвилин із перервою у 20 хвилин. Але на цій платформі часового обмеження немає, тож ви самостійно маєте його встановити (або ні). 

Під час демонстраційного тесту з української мови, ви зможете самостійно визначати послідовність виконання завдань, повертатися до раніше пройденого завдання, змінювати відповіді тощо. Так само буде і під час реального НМТ. 

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Після завершення роботи можна буде побачити індвідуальний звіт про ваші успіхи. Для цього ви маєте перейти до вкладки «Прогрес». Тут ви побачите, скільки балів набрали. де помилилися, а отже - над якими темами ще варто попрацювати.

 

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Рекомендуємо