Не розголошуйте адреси пунктів проведення НМТ

Український центр оцінювання якості освіти звернувся до майбутніх учасників Національного мультипредметного тесту із проханням не розголошуватти місця та час проведення тестування. 

Річ у тім, що на інформаційних сторінках учасників уже з'явилися запрошення на НМТ, де вказано дату, час та місце складання тесту. Але із міркувань безпеки УЦОЯО наполегливо радить вступникам зберегти ці дані в таємниці. 

Ви могли звернути увагу на те, що цьогоріч жодних даних про місця проведення НМТ немає ані на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ані в офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Тож будьте обережні та не розголошуйте інформацію про те, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників Національного мультипредметного тесту.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На нашому курсі ти підготуєшся до НМТ з англійської та зможеш приборкати своє хвилювання. Кожне заняття — багато практики, розв'язання завдань формату НМТ.

Шарамук Ольга

Викладач англійської мови, стаж роботи — 7 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо