Не розголошуйте адреси пунктів проведення НМТ

Український центр оцінювання якості освіти звернувся до майбутніх учасників Національного мультипредметного тесту із проханням не розголошуватти місця та час проведення тестування. 

Річ у тім, що на інформаційних сторінках учасників уже з'явилися запрошення на НМТ, де вказано дату, час та місце складання тесту. Але із міркувань безпеки УЦОЯО наполегливо радить вступникам зберегти ці дані в таємниці. 

Ви могли звернути увагу на те, що цьогоріч жодних даних про місця проведення НМТ немає ані на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ані в офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Тож будьте обережні та не розголошуйте інформацію про те, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників Національного мультипредметного тесту.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

На цьому курсі ти швидко запам'ятаєш усі ключові дати та події в історії України, підготуєшся до ЗНО та навчишся уникати помилок при розв'язанні завдань.

Воронянська Наталія

Викладає курси підготовки до ЗНО з історії України при Полтавському університеті економіки і торгівлі. Cтаж роботи — 18 років

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо