Долучайтеся до Національного дня дівчат у технологіях

Чи знаєте ви, який день ми відзначаємо 11 жовтня? 19 грудня 2011 Генеральна Асамблея ООН проголосила 11 жовтня Міжнародним днем ​​дівчат. Його мета — привернути увагу до дискримінації дівчат у різних країнах, підвищити обізнаність про нерівність, із якою стикаються дівчатка у всьому світі через стать. 

Насправді так, дівчата у всьому світі часто стикаються із нерівністю та упередженнями, зокрема, щодо того, які професії вони можуть чи не можуть обирати. Так, багато років вважалося, що дівчатка та жінки не дуже здібні в точних науках, тож побачити їх на парах, наприклад, із фізики в університеті, а тим паче в якості викладачів, було майже неможливо. Звісно, можна згадати кількох видатних науковиць, наприклад, Марію Склодовську-Кюрі, але це радше виключення, ніж правило.

Тепер, у ХХІ столітті, ми всі знаємо, що всі люди можуть займатися будь-якої діяльністю та опановувати професії незалежно від статі. Проте все одно ще не все ідеально.

Статистика вступу до освітніх закладів демонструє, що зарахованих на денну форму дівчат на STEM-спеціальності значно менше, ніж хлопців - їх частка не перевищує 25%. Звісно, це аж ніяк не тому, що дівчата не такі здібні чи не цікавляться наукою. Насправді ця ситуація має історичне підґрунтя: довгий час технічні науки вважали не жіночою справою.

Саме тому, дуже важливо виправляти ситуацію, підвищуючи зацікавленість і залучаючи жінок та дівчат до розвитку технологічної сфери, як важливої рушійної сили у відбудові України. 

Тож 11 жовтня, у Міжнародний день дівчат, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine) в межах ініціативи «Дівчата STEM» проведе Національний день дівчат у технологіях.

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Головна мета Національного дня дівчат у технологіях: 

 • Звернути увагу на важливу роль STEM-професій у розвитку України та долучення до цього процесу дівчат.
 • Надихнути молодь успішними історіями представниць STEM-сфер.
 • Продемонструвати переваги побудови кар'єри в технологічній сфері і пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у STEM.
 • Надати дівчатам можливість спробувати себе в розв'язанні прикладних задач та продемонструвати, як працюють технологічні компанії.
 • Розказати про перспективи технологічної сфери у процесі відбудови України.

Участь у заході дозволить дівчатам отримати нові корисні знання, якісно поліпшити свої навички, визначитися з майбутньою професією, а також краще пізнати світ інновацій і технологій.

Програма заходу складається з онлайн та офлайн-частин:

 • екскурсій у відомі компанії, які представлять сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо, у 10 регіонах України;
 • знайомств із успішними жінками з топових технологічних компаній та представниками державних органів;
 • майстер-класів та воркшопів від провідних експертів та експерток;
 • виставок проєктів та виступів випускниць філіалів «Дівчата STEM»;
 • панельних дискусій із актуальних питань;
 • круглого стола за результатами події за участю освітян, медійників, представників провідних компаній тощо;
 • корисних подарунків для найактивніших учасниць.

Участь у заході безоплатна, зареєструватися можна за посиланням

Освітній проєкт «На Урок» виступає інформаційним партнером заходу, тож відзначаємо рівність разом!

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Готуйся до незалежного оцінювання на нашому курсі. Ми даємо лише найнеобхіднішу теорію та вчимо розв’язувати завдання НМТ усіх блоків!

Валерія Круглєня

Вчитель математики, стаж роботи — 5 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо