Як дізнатися результат пробного ЗНО 2021

Поради для тих, хто хоче визначити кількість балів за пробне тестування.

До складання ЗНО залишилося вже зовсім мало часу. І, безперечно, підготовка випускників просто «кипить». Для того, щоб здійснити перевірку своїх знань та знайти мотивацію для ще активнішої роботи, тисячі майбутніх абітурієнтів зареєструвалися на пробне ЗНО, яке буде походити в кінці березня.

Терміни оприлюднення результатів пробного зовнішнього оцінювання

Цього року пробне тестування з української мови та літератури пройде 10 квітня (у суботу). Для всіх предметів. Звернуть увагу! Правила ЗНО у 2021 році змінилися у зв'язку з пандемією COVID-19: кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО з переліку:

 • українська мова;
 • українська мова та література;
 • математика;
 • математика (завдання рівня стандарту);
 • історія України;
 • англійська мова;
 • німецька мова;
 • іспанська мова;
 • французська мова;
 • хімія;
 • фізика;
 • біологія.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник може також завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома. Для того, аби отримати результати пробного ЗНО, потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» впродовж 10–14 квітня. Ті, хто скористається такою можливістю, побачить результати пробного ЗНО в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

Як перевірити результати пробного ЗНО

Усі учасники пробного тестування зможуть дізнатися інформацію про отримані бали (за 200-бальною та 12-бальною шкалою). Для визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна використати свою особисту сторінку. До речі, саме на ній до має з’явитися запрошення на пробне ЗНО (там буде вказано місце і час тестування). Інший спосіб отримання своїх балів – використання спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО». Тож вам потрібно просто використати один зі способів та перенести в електронну форму ваші відповіді. 

Зверніть увагу, що зробити це можна лише у чітко визначені терміни: з 10 до 14 квітня. Якщо цього не зробити у вказані дні, програма не зможе підрахувати ваші бали. Це доведеться робити самостійно, використовуючи спеціальні таблиці для переведення балів.

Навчайтеся на онлайн-курсах «На Урок»
Оберіть клас:

Щоб увійти до особистого кабінету учасника пробного тестування, необхідно ввести у відповідні поля свій логін та пароль. Ці дані автоматично формує система під час реєстрації на пробне ЗНО. Якщо ви забули чи втратили логін та пароль, їх можна відновити, указавши адресу своєї електронної пошти у відповідне поле.

 

ВИЗНАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Для того, щоб увести результати пробного ЗНО вам потрібно виконати кілька послідовних дій. Зокрема: 

 1. Перейти на спеціальний сервіс зі своєї особистої сторінки чи за посиланням.
 2. Увести у відповідні поля сервісу свій логін і пароль.
 3. Обрати ваш регіональний центр оцінювання якості освіти, за допомогою якого була здійснена реєстрація на пробне тестування.
 4. Перейшовши на сторінку сервісу, обрати опцію «Заповнити бланк А».
 5. Перенести в електронний формат відповіді, які ви вказали під час проходження пробного тестування.
 6. Самостійно визначити приблизну кількість балів, які ви отримали за виконання завдань відкритої форми (наприклад, власного висловлення), якщо така є.
 7. Обрати опцію «Заповнити бланк Б» і вказати визначений вами бал за виконання завдань відкритої форми.
 8. Зберегти зміни та дочекатися появи результатів пробного зовнішнього оцінювання.

Радимо вам указувати саме ті відповіді, які ви давали під час пробного тестування. Це дозволить максимально об’єктивно визначити ваші бали.

Критерії оцінювання результатів пробного тестування

Як ми вже писали в попередній статті, випускники шкіл можуть складати державну атестацію у формі зовнішнього оцінювання. Відповідно, оцінка за тестування матиме дві шкали: рейтингову (від 100 до 200 балів) та критеріальну (від 1 до 12 балів). Це ж саме очікує й учасників пробного ЗНО. Тож під час перегляду результатів свого пробного тестування, ви зможете побачити так само дві оцінки. Крім того, перед визначенням результатів пробного тестування будуть оприлюднені порогові бали «склав/не склав».

 
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!

Навчайтесь з «На Урок»

Запишись на курс уже сьогодні!

Мастхев-курс для усіх, хто готується до ЗНО-2022 з біології! Повторимо шкільну програму та навчимося виконувати завдання ЗНО усіх рівнів.

Івасенко Інна

Викладач біології, стаж роботи – 14 років.

Усі онлайн-курси «На Урок»

Рекомендуємо